Donica Trio Cottage 40 brązowy mokka

Kod produktu:
15025
 (4/5) - opinii: 1 Przeczytaj opinie Oceń
Marki:
Czas wysyłki: 1-3 dni
Darmowa dostawa
849,00 zł

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Zamów telefonicznie
530 797 777
pn.-pt.: 10-17

Zapytaj o produkt:

Donica Trio Cottage 40 brązowy mokka

Donica Trio Cottage 40 brązowy mokka

Proszę podać tylko cyfry

* Pola wymagane

Anuluj 

Inne kolory
Opis

Komplet „All-Inclusive” zawiera donicę, trzy wkłady wewnętrzne, trzy zestawy nawadniające, substrat LECHUZA-PON.

Donice Lechuza TRIO Cottage są uzupełnieniem dla istniejących już na rynku donic Balconera Cottage, Cilindro Cottage oraz Cubico Cottage. Umożliwiają stworzenie zielonego parawanu dając bogate możliwiści na aranżacje balkonów i tarasów. Dzięki dodatkowej kratce do pnączy umożliwiają wyhodowanie na własnym balkonie nie tylko pięknych kwiatów czy drzewek, ale również założenie przydomowego ogródka.  Istnieje także możliwość umieszczenia donicy na specjalnej podstawce do donic z serii Trio.

Donice wykonane są z wysokiej jakości pierwotnego surowca – polipropylenu barwionego w masie i wyciskanego w formie. Odporne są na wszelkie warunki pogodowe, opady deszczu i śniegu, mróz do -30°C, poza tym charakteryzują się odpornością na promieniowanie UV, przez wiele lat zachowując niezmienny wygląd. Donice odporne są na pęknięcia, złamania i stłuczenia. Donice Lechuza są uniwersalne, mają zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków. Doskonale pasują do wnętrz biurowych, gabinetów, hoteli, obiektów użyteczności publicznej, domów, mieszkań i apartamentów. Donice Lechuza są wyjątkowo lekkie, nie obciążają nadmiernie stropów, balkonów, tarasów, zielonych dachów. W dnie donicy znajduje się otwór odpływowy wraz ze śrubą, którą odkręcić można przy pomocy zwykłej monety. Dzięki otworowi możliwy jest odpływ nadmiaru wody powstały podczas przelania przy podlewaniu lub intensywnych opadów atmosferycznych. Donice przeznaczone są do uprawy roślin zarówno w ziemi jak i w substracie mineralnym. Dzięki substratowi LECHUZA-PON roślinie zapewnione jest utrzymanie optymalnej wilgotności podłoża. Donice przystosowane są do uprawy roślin hydroponicznych. System nawadniający zintegrowany z donicą gromadzący zapas wody na jej dnie, pozwala na dużo rzadsze podlewanie roślin. Donice umożliwiają sadzenie dużych, nawet kilkumetrowych roślin. Donice można pozostawić cały rok na zewnątrz, jeśli tylko rośliny w nich nasadzone są mrozoodporne i zabezpieczone odpowiednio przed silnymi mrozami. Rośliny w dużych donicach mogą być mobilne poprzez zastosowanie niewidocznych podstawek z kółkami, które stanowią dodatkową ofertę producenta.

Do czyszczenia donic wystarcza szmatka oraz woda z płynem do mycia naczyń, nie należy stosować żadnych silniejszych detergentów.

Wymiary donicy:
Wymiary zew. donicy: 129 x 41 cm, wysokość 44 cm,
Wymiary wew. donicy: 34 x 34, głębokość 28 cm.

Dodatkowe informacje:
Maksymalna ilość ziemi lub substratu mineralnego: 31 l x 3, 
Maksymalna ilość wody w donicy: 7,5 l x 3,
Zewnętrzne wymiary podstawy donicy: 126 x 38 cm.

Szczegóły produktu
15025
2 innych produktów w tej samej kategorii:
WIARYGODNE OPINIE POTWIERDZONE ZAKUPEM
przez dnia  2019-05-04
(4/5

Donica spełnia oczekiwania. Mimo wszystko zaskakuje cena, za trochę tworzyw sztucznych. Tylko czas może potwierdzić jakość, i uzasadnić cenę. Proszę spytać o opinię za 10 lat. Zakup bezproblemowy. Dziękuję i pozdrawiam.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się