Wkład filtrujący do butelek EAU GOOD

Kod produktu:
EGS001
Marki:
Dostawa od 12.90 zł
Darmowa dostawa od 100 zł
Produkt niedostępny

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Zamów telefonicznie
530 797 777
pn.-pt.: 10-17

Zapytaj o produkt:

Wkład filtrujący do butelek EAU GOOD

Wkład filtrujący do butelek EAU GOOD

Proszę podać tylko cyfry

* Pola wymagane

Anuluj 

Opis

Nie zapomnij o zapasie wkładu filtrującego do butelek EAU GOOD!

Wkład filtrujący do butelek EAU GOOD to fenomenalny produkt marki BLACK+BLUM. Filtr stworzony z białego węgla, w sposób całkowicie naturalny oczyszcza wodę z zanieczyszczeń oraz sprawia, że woda jest smaczna i nasycona substancjami mineralnymi.

Binchotan, bo tak nazywany jest biały węgiel, od wieków wykorzystywany jest w kulturze Dalekiego Wschodu. Ten szczególny rodzaj węgla, dzięki swojej wysokiej porowatości precyzyjnie pobiera z wody jony niechcianych substancji, np. chloru, a uwalnia magnez, wapń i żelazo. Dodatkowo zmiękcza wodę i bilansuje jej pH. Cały proces filtrowania trwa zaledwie kilka chwil. Użycie naturalnego filtra pozwala cieszyć się czystą, zdrową i przede wszystkim smaczną wodą.

Wkład filtrujący przeznaczony jest do wody kranowej, zdatnej do picia. Nie należy używać wkładu filtrującego do wody pochodzącej ze źródeł zewnętrznych, np. zaczerpniętej z rzek czy jezior.

Wkład filtrujący przeznaczony jest do butelek EAU GOOD. Pojedynczy wkład wystarczy na 6 miesięcy użytkowania (przy napełnianiu butelki wodą jeden raz dziennie). Po 3 miesiącach wkład należy wygotować przez 10 minut i wysuszyć na słońcu, aby można było kontynuować jego użytkowanie. Po 6 miesiącach wkład można przeznaczyć, jako nawóz do kwiatków lub pochłaniacz zapachów i wilgoci.

W trakcie użytkowania, wkładu nie należy myć ani napełniać butelki z wkładem gorącą wodą. Filtrowana woda już po jednej godzinie nadaje się do picia.

Materiał: węgiel biały (Binchotan)

Szczegóły produktu
EGS001
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się