Wieszak na klucze wraz z półką na listy Magnetter - brązowy

Kod produktu: 318200-213
79.00 zł 69.00 zł
-13%
Czas wysyłki: 24h
Dostawa od 12.90 zł
Darmowa dostawa od 100.00

Masz pytania odnośnie produktu?
Zapytaj o produkt

Zamów telefonicznie
530 797 777
pn.-pt.: 10-17

Zmień kolor:

 

Wieszak na klucze – proste rozwiązanie popularnego problemu

Każdy – bez wyjątku – prędzej czy później spotyka się z problemem zagubionych kluczy. Czy zostawiłem je na łóżku? Zabrałam z samochodu? My również byliśmy w takiej sytuacji, i to więcej niż raz! Wieszak na klucze to banalnie proste rozwiązanie! Wyposażenie swojego domu w taki gadżet z pewnością ułatwi wiele szybkich wyjść i pozwoli Ci uniknąć uciekających autobusów czy spóźnień do pracy. W dodatku, prezentowany tutaj model został przygotowany przez najlepszych specjalistów od nowoczesnego designu, więc poza praktyczną – spełni również dekoracyjną funkcję!

Wieszak na klucze wraz z półką na listy Magnetter został wykonany z lakierowanego drewna w którym ukryto trzy magnesy. Przechowywanie kluczy nigdy nie było prostsze!

Wieszak charakteryzuje się nowoczesnym, prostym kształtem. Jego maksymalne obciążenie wynosi 4 kg. Do zamontowania akcesorium służą kołki montażowe załączone do zestawu. Akcesorium zajmuje niewiele przestrzeni – jego wymiary wynoszą 20 x 15 cm. Dekoracja wnętrza pełni jednocześnie funkcję półki na listy.

Wymiary: długość 20 cm, wysokość 15 cm
Materiał: drewno
Kolor: brązowy espresso

Te produkty
mogą Cię zainteresować
Obniżka 15%
109.70 zł
Produkt niedostępny
  • Cena promocyjna
  • Darmowa dostawa
Pozostałe produkty
z tej kategorii