Donica Canto Premium Lechuza 40, taupe połysk

Kod produktu:
13754
Marki:
Darmowa dostawa
Obecnie brak na stanie

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Zamów telefonicznie
530 797 777
pn.-pt.: 10-17

Zapytaj o produkt:

Donica Canto Premium Lechuza 40, taupe połysk

Donica Canto Premium Lechuza 40, taupe połysk

Proszę podać tylko cyfry

* Pola wymagane

Anuluj 

Inne kolory
Opis

Donica Canto Premium marki Lechuza, do stosowania we wewnętrzach jak i na tarasach i balkonach.

W przeciwieństwie do donic Canto Color donice z serii Premium posiadają wykończenia w postaci lakieru. Donice Canto Premium posiadają wymienny wkład, który sprawia, że zmiana aranżacji rośliny jest łatwiejsza. Wkład zapewnia roślinie lepszą ochronę przed mrozem. Eleganckim wykończeniem wkładu jest rama która ułatwia wyjmowanie i przenoszenie wkładu. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest bardzo lekka i równocześnie wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne. Donice marki Lechuza są odporne na działanie promieni UV dzięki czemu zachowują pierwotny wygląd przez wiele lat. 

Oryginalnym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest zastosowany w donicach zintegrowany system nawadniania, który pozwala na gromadzenie zapasów wody w części donicy i samodzielne pobieranie jej przez roślinę. Dzięki temu czynność podlewania wykonywana jest rzadziej, a roślina dysponuje wodą wg własnych potrzeb. Zgromadzona woda może wystarczyć nawet na okres kilku tygodni. Zintegrowany system nawadniania montuje się w donicy podczas sadzenia rośliny. Na jej dnie należny umieścić denko separujące, kanał wlewowy i wskaźnik poziomu wody, a następnie nasypać warstwę drenażową Lechuza-Pon na grubość palca. Potem można przystąpić do tradycyjnego sadzenia rośliny. Po okresie około trzech miesięcy, gdy korzenie rośliny rozrosną się, zacznie ona samoistnie pobierać wodę z pojemnika. Wystarczy dbać, by poziom wody w pojemniku nie spadał poniżej minimum.

W skład zestawu wchodzi donica, wkład wewnętrzny, zestaw do nawadniania, rama w kolorze donicy, warstwa drenażowa Lechuza-Pon oraz instrukcja obsługi i montażu. 

Kolor:
 taupe połysk
Materiał: polipropylen
Rozmiar: 40 x 40 cm

Szczegóły produktu
13754
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się