Zestaw do podawania wina dla profesjonalistów - 7 elementów
  • Cena promocyjna
  • Darmowa dostawa
  • Zestaw do podawania wina dla profesjonalistów - 7 elementów

Zestaw do podawania wina dla profesjonalistów - 7 elementów

Kod produktu: VV-69002606
179.90 zł 170.90 zł
-6%
Czas wysyłki: 24h
Darmowa dostawa

Masz pytania odnośnie produktu?
Zapytaj o produkt

Zamów telefonicznie
530 797 777
pn.-pt.: 10-17

Zestaw do podawania wina dla wytrawnych znawców tego trunku. Akcesoria w tym zestawie zostały dobrane tak, by podnieść poziom podawania i smakowania wina na najwyższy poziom.

W skład zestawu wchodzą:

  • pompka próżniowa concerto z korkiem służy do usunięcia powietrza z otwartej butelki wina, co opóźni jego proces utleniania i trunek zachowa swój smak oraz aromat nawet przez kilka kolejnych dni.Użycie pompki jest bardzo proste. Otwartą butelkę wina należy zamknąć dołączonym korkiem próżniowym. Pompkę umieścić na korku i poruszać tłokiem aż do usłyszenia charakterystycznego dźwięku „klik”. Kliknięcie daje znać, że całe powietrze zostało wypompowane. Aby otworzyć butelkę wystarczy odchylić wypustkę na środku korka.
  • cooler do wina działa, jak lodowy płaszcz otulający butelkę. Chłodzenie przy pomocy coolera zajmuje nie więcej niż 5 minut. Zimno utrzymuje się przez kilka godzin.
  • korkociąg dźwigniowy profesjonalny w każdym calu. Oparty na mechaniźmie dźwigni wyciąga korek z butelki jednym, prostym ruchem. Aby otworzyć butelkę należy umieścić korkociąg na butelce i ścisnąć rączki razem. Następnie pociągnąć ramię korkociągu w dół, aby spirala weszła w korek i ponownie w górę, żeby wyciągnąć go z butelki.
  • przecinak do folii dzięki dwóm ostrzom, wykonanym ze stali nierdzewnej, wystarczy 1/2 obrotu by przeciąć folię otaczającą korek.
  • nalewak do wina specjalna konstrukcja ułatwia nalewanie wina, a także zapobiega kapaniu. Silikonowa uszczelka sprawia, że nalewak pewnie tkwi w butelce. Dzięki zastosowaniu elastycznego materiału nalewak dopasowują się do większości butelek.

Ten zestaw może być prezentem dla wielbiciela wina. Na pewno ucieszą go profesjonalne akcesoria do otwierania i podawania wina.

Te produkty
mogą Cię zainteresować
Pozostałe produkty
z tej kategorii