Śniadaniówka dla dzieci Princess
  • Śniadaniówka dla dzieci Princess
  • Śniadaniówka dla dzieci Princess
  • Śniadaniówka dla dzieci Princess
  • Śniadaniówka dla dzieci Princess

Śniadaniówka dla dzieci Princess

Kod produktu: BRKD-PCP
5/5 (opinii: 1)
29.90 zł
Czas wysyłki: 24h
Dostawa od 12.90 zł
Darmowa dostawa od 100.00

Masz pytania odnośnie produktu?
Zapytaj o produkt

Zamów telefonicznie
530 797 777
pn.-pt.: 10-17

Zmień kolor:

Rewelacyjna śniadaniówka dla dzieci w formie zawijanej chusty jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych opakowań.

Pakowanie drugiego śniadania do szkoły czy na wycieczkę szkolną jeszcze nigdy nie było tak proste. Koniec z okruchami, przypadkowymi zamoczeniami i zagniecionymi zeszytami. Chusta do zawijania śniadania od Boc'n'Roll jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich rodziców, którzy pragną wyposażyć swoje dziecko w posiłek zapakowany w praktyczne i zarazem przyjazne dla środowiska opakowanie. Ten jeden produkt zastąpi folie spożywczą, papier śniadaniowy i tradycyjny lunch box.

Śniadaniówka dla dzieci Space jest to chusta wykonana z materiału wielokrotnego użytku. Jest łatwa w utrzymaniu czystości, z powodzeniem może być prana ręcznie i w pralce. Umożliwia zapakowanie posiłków różnych kształtów i rozmiarów. W zależności od sposobu złożenia chusty, jej maksymalne wymiary (po złożeniu) to 11 x 15,5 cm, pomieści więc bez problemu różnych gabarytów kanapki i przekąski. Po rozwinięciu śniadaniówka może zostać użyta, jako nakrycie na stół, co znacznie poprawi higienę w trakcie spożywania posiłków oraz pomoże dziecku w zachowaniu porządku wokół siebie. Prezentowana chusta ze względu na niezwykle prosty sposób zawijania i rozpakowywania jest łatwa w użyciu nawet przez najmłodsze dzieci. Wysokiej jakości materiał, z którego została wykonana chusta jest wolny od Bisfenolu A (BPA Free), co sprawia, że w przeciwieństwie do wielu dostępnych na rynku opakowań, chusta jest przyjazna dla zdrowia.

Śniadaniówka została zaprojektowana z myślą o najmłodszych. Piękne kolory i ilustracje zdobiące produkt z zewnątrz sprawią, że przerwa spędzona na spożycie drugiego śniadania będzie jednym z najmilszych momentów w dniu naszego dziecka.

Materiał: poliester
Wymiary: rozłożona 44,5 x 29,5 cm, złożona ok. 11 x 15,5 cm (w zależności od sposobu złożenia)

Pozostałe produkty
z tej kategorii
Recenzje
produktu

mm
10.10.2018

Użytkowana od 2 tygodni - po tym czasie mogę polecić produkt.
Sniadaniówka jest kolorowa, estetyczna, łatwa do utrzymania w czystości. Nie wchłania zapachów z jedzenia.
Bardzo dobrze utrzymuje kanapki w całości.
Dziecko zadowolone, chętnie jej używa a ja cieszę się, że nie muszę już zużywać a potem wyrzucać tyle folii spożywczej czy aluminiowej (ekologicznie i ekonomicznie).