Deski do krojenia i serwowania

Cena
Sortuj według
w sposób
Obniżka 10%
143.10 zł
Produkt niedostępny
  • Cena promocyjna
  • Darmowa dostawa
Obniżka 10%
206.10 zł
  • Cena promocyjna
  • Darmowa dostawa

Zależy nam na tym, aby proponowana przez nas oferta zawierała wszelkie niezbędne elementy wyposażenia kuchni.

W naszym asortymencie znajdziecie ergonomiczne deski do krojenia, które nie tylko są praktycznym artykułem kuchennym, ale mogą być również designerskim gadżetem, urozmaicającym wystrój pomieszczenia.

Oferujemy artykuły sprzedawane pojedynczo, jak i w specjalnych kompletach. Jednymi z najczęściej kupowanych przez naszych Klientów produktów są deski kuchenne Index, dostępne w zestawie, a także innowacyjne przyrządy marki Ergonomik, stworzone z trwałych i odpornych na wilgoć materiałów.

Proponujemy również zakup deski do krojenia wraz z kompletem wielofunkcyjnych noży. Zapakowane w jednym, stylowym pojemniku mogą być nie tylko doskonałym urozmaiceniem pomieszczenia, ale również świetnym prezentem dla mamy, teściowej, żony lub innej bliskiej osoby.

Wszystkie proponowane przez nas akcesoria do krojenia są dostępne w wielu rozmaitych kolorach, rozmiarach i kształtach. Dostosowane są do każdego rodzaju wnętrza. W naszej ofercie znajdziecie artykuły designerskie, minimalistyczne, jak również klasyczne, pasujące do tradycyjnego wystroju wnętrza.

Wyświetlam produkty 1 - 20 / 112

Przejdź do strony
12345 ..6