Dziadek do orzechów czerwony

Kod produktu: DROP02STHLM
5/5 (opinii: 6)
149.00 zł 139.00 zł
-7%
Czas wysyłki: 1-5 dni
Darmowa dostawa

Masz pytania odnośnie produktu?
Zapytaj o produkt

Zamów telefonicznie
530 797 777
pn.-pt.: 10-17

Zmień kolor:

Dziadek do orzechów szwedzkiej firmy Drosselmeyer to zupełnie nowa jakość produktu. Niepowtarzalny projekt i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że produkt jest unikalny na rynku i znacznie wyprzedza konkurencję. Zarówno forma jak i zastosowane rozwiązania techniczne zostały opatentowane i wielokrotnie nagradzane.

Dziadki do orzechów z reguły charakteryzują się bardzo zbliżoną formą i wyglądem, co implikuje pojawianie się podobnych problemów. Rozpryskujące się na wszystkie strony skorupy orzechów, trudności z rozłupaniem migdałów i ciągłe niebezpieczeństwo zgniecenia palców, to najczęściej pojawiające sie zastrzeżenia. Drosselmeyer rozwiązuje wszystkie te problemy. Jest niezwykle uniwersalny i został zaprojektowany do każdego radzaju orzechow: od migdałów, przez orzechy laskowe, aż po duże orzechy włoskie. Większe owoce swobodnie opadają na dno stożka, natomiast duże orzechy włoskie i orzechy brazylijskie spoczywają w górnej części, co sprawia, że zrozłupanie orzecha jest łatwe i proste jak nigdy dotąd. Zapakowany w eleganckie opakowanie - idealny na prezent.

Materiał: aluminium (dzwignia) odlewany cynk (korpus)
Wysokość: 11 cm  
Szerokość: 9 cm (korpus +uchwyt)
Srednica górna: 5 cm
Waga: 300 gram
Kolor: czerwony

Te produkty
mogą Cię zainteresować
Obniżka 7%
73.50 zł
Produkt niedostępny
  • Cena promocyjna
Obniżka 8%
184.10 zł
  • Cena promocyjna
  • Darmowa dostawa
Obniżka 7%
139.00 zł
Produkt niedostępny
  • Cena promocyjna
  • Darmowa dostawa
Pozostałe produkty
z tej kategorii
Recenzje
produktu

Katarzyna
21.01.2019

Dziadek do orzechów jest super!!! Obawiałam się, że dłubadnie moze być nieco skąplikowane ale zaskoczył mnie, przede wszystkim podczas zduszania nie boli ręka,a co najwazniejsze nie ma przy tym bałaganu. Serdecznie polecam.

Ewa
04.01.2019

dziadek do orzechow jest wykonany bez zarzutu ,estetycznie i zacheca do wziecia do dloni?.
Jest komfortowy i wygodny i znakomicie spelnia swoja funkcje

Marzena
21.11.2018

Bardzo dobry, łatwy w użyciu, wymaga mniej siły. Bałam się, że orzechy włoskie nie będą się mieścić, ale jest ok, mieszczą się. No i na dodatek jest bardzo ładny.

Anka
28.11.2017

Idealny dziadek orzechy nie wyskakuja bardzo ladnie wyglada solidny

Janek P.
23.11.2017

Dziadek sprawdza sie dobrze zarowno przy malych jak i duzych orzechach, nie miażdży samego orzecha a lupiny nie rozsypuja sie. Wart swojej ceny

Janek P.
23.11.2017

Dziadek sprawdza sie dobrze zarowno przy malych jak i duzych orzechach, nie miażdży samego orzecha a lupiny nie rozsypuja sie.
Wart swojej ceny