Patelnia grillowa okrągła 28 cm
  • Darmowa dostawa
  • Patelnia grillowa okrągła 28 cm

Patelnia grillowa okrągła 28 cm

Kod produktu: CC000683-001
335.00 zł
Produkt niedostępny

Okrągła, grillowa patelnia belgijskiej marki GreenPan - zdrowe, beztłuszczowe smażenie, bez teflonu. Wypustki na patelni pozwolą na utrzymanie smażonego produktu z dala od wytapiającego się tłuszczu i uzyskanie charakterystycznych pasków na smażonym produkcie - steku, rybie, hamburgerze itp.

Patelnia GreenPan to:

  • najnowsza odmiana powłoki Thermolon™ Infinity - zawiera w swym składzie diamenty. Antyprzywieralna, dobrze rozprowadzająca i utrzymująca ciepło, łatwa do czyszczenia, super wytrzymała. Dzięki tej powłoce, patelni można i należy używać na małym i średnim ogniu. Wykorzystane do produkcji powłoki diamenty (klasy przemysłowej), zwiększają jej wytrzymałość i przewodnictwo ciepła. Diament posiada 4-krotnie większe przewodnictwo cieplne niż miedź, jest materiałem niewchodzącym w reakcje chemiczne, ma naturalne właściwości antyprzywieralne i jest najtwardszym materiałem znanym człowiekowi.
  • wytrzymałe stalowe, nitowane rączki.
  • technologia Magneto™ - dno patelni zbudowano z aluminium nasyconego cząsteczkami ferromagnetycznymi, dzięki którym zjawisko indukcji jest możliwe - i patelnia nagrzewa się mimo nieobecności stali. Dodatkowo dno patelni jest uszlachetnione rozproszonymi cząsteczkami miedzi. Wytworzone ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a dno patelni jest znacznie mniej podatne na deformacje.

Patelni można używać na wszystkich kuchenkach (również indukcyjnych). Można używać w piekarniku do 220 st. C. Zalecane jest używanie narzędzi do powierzchni non-stick. Wyprodukowana bez PFOA, nie zawiera ołowiu ani kadmu. Można myć w zmywarce lecz producent zaleca mycie ręczne.

Kolor: czarny + grafit
Wymiary: 28 cm [śr.]
Materiał: aluminium, stal nierdzewna
Gwarancja: 5 lat (producenta)

 

Te produkty
mogą Cię zainteresować
Pozostałe produkty
z tej kategorii
449.00 zł
Produkt niedostępny
  • Darmowa dostawa
419.00 zł
Produkt niedostępny
  • Darmowa dostawa
88.00 zł
Produkt niedostępny