Kubki

Cena
Sortuj według
w sposób
69.00 zł
Produkt niedostępny

Dokładamy wszelkich starań do tego, aby oferta naszego sklepu składała się z akcesoriów, dopracowanych pod względem ich estetyki i użytkowania. I właśnie takie są prezentowane poniżej kubki i filiżanki. W naszym asortymencie znajdą Państwo modele z różnego rodzaju nadrukami, w postaci napisów lub kolorowych grafik. Posiadamy na przykład oryginalne kubki do kawy i herbaty, które wyglądem przypominają swój zgnieciony papierowy odpowiednik. Za sprawą niebanalnego kształtu i motywu ozdobnego, stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnej szklanki.

Tym z Państwa, którzy lubią praktyczne rozwiązania, proponujemy minimalistyczny kubek z zaparzaczem w formie plastikowej nakrywki. Większość oferowanych przez nas szklanek posiada charakterystyczne ucho, jednak w asortymencie znajdują się także modele bez uchwytu. Wszystkie modele dobrze utrzymują temperaturę napoju, a dodatkowo cieszą oko swoim stylowym i nowoczesnym wyglądem.

Oferujemy nowoczesne filiżanki do kawy i herbaty, które często wyglądają jak małe dzieła sztuki lub po prostu potrafią poprawić humor znajdującym się na nich napisem lub zmotywować do działania. Kto wie, może znajdą Państwo w naszym sklepie filiżankę, która sprawi, że poranna kawa będzie jeszcze lepiej smakowała? Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami, dlatego mamy pewność, że oferowane przez nas kubki są wykonane z precyzją oraz dbałością o najdrobniejsze detale.

Wyświetlam produkty 1 - 20 / 64

Przejdź do strony
1234