Ociekacze do naczyń

Cena
Sortuj według
w sposób
Obniżka 16%
33.90 zł
Produkt niedostępny
  • Cena promocyjna
Obniżka 5%
78.90 zł
Produkt niedostępny
  • Cena promocyjna
Obniżka 10%
179.10 zł
Produkt niedostępny
  • Cena promocyjna
  • Darmowa dostawa
Obniżka 12%
69.00 zł
Produkt niedostępny
  • Cena promocyjna
Obniżka 12%
69.00 zł
Produkt niedostępny
  • Cena promocyjna
Obniżka 10%
116.10 zł
  • Cena promocyjna
  • Darmowa dostawa
Obniżka 11%
40.41 zł
  • Cena promocyjna

Ociekacze do naczyń ułatwią codzienne zmywanie

Ociekacze do naczyń to niezbędne w kuchni akcesoria, które pozwolą Ci odpowiednio zagospodarować przestrzeń wokół zlewu, a także usprawnić mycie talerzy, półmisków, szklanek, garnków i sztućców. Wystarczy położyć na nich świeżo umyte naczynia, aby w szybki sposób pozbyć się nadmiaru wody. Naczynia po wysuszeniu wystarczy przetrzeć i schować do kuchennej szafki. To bardzo praktyczne i łatwe w czyszczeniu rozwiązanie, szczególnie polecane do małych kuchni. W naszej ofercie znajdziesz proste, klasyczne ociekacze, a także designerskie wzory, które staną się wizytówką Twojej kuchni.

Szybka i łatwa organizacja kuchni - ociekacz do naczyń

Jeśli nadal nie wiesz, jak usprawnić swoją kuchnię służymy pomocą! W tej kwestii pomoże Ci ociekacz do naczyń, dzięki któremu w końcu Twoje naczynia będą miały swoje miejsce po myciu - przecież nie wszystko jesteś w stanie zmieścić w zmywarce. Każdy ociekacz do naczyń został wykonany z najwyższej jakości tworzyw - trwałych, odpornych na korozję. Nasze produkty świetnie sprawdzą się nie tylko w małych i sprytnych kuchniach, ale także w dużych, gdzie ociekacz do naczyń będzie przyjemnym dla oka dodatkiem.

Ociekacz na naczynia pomoże w utrzymaniu porządku każdego dnia!

Ociekacze do naczyń to najlepszy sposób na utrzymanie codziennego porządku w Twojej kuchni. Koniec z zachlapaną podłogą czy blatem przy każdym zmywaniu. Nie musisz używać trzech różnych ścierek czy kilogramów ręcznika papierowego. Stylowa suszarka kuchenna nie tylko spełni praktyczną funkcję, ale też pozwoli Ci wypełnić pustą przestrzeń w szafce lub obok zlewu. Zdecyduj się na sprawdzone rozwiązania i porzuć ciągłe, męczące wycieranie mokrych naczyń. Ociekacz kuchenny z katalogu Qdecor znacząco ułatwi Ci życie.

Czytaj więcej

Wyświetlam produkty 1 - 20 / 69

Przejdź do strony
1234