Czajnik elektryczny 1,6 l Skyline Vario

Kod produktu:
413110021
Marki:
Darmowa dostawa
Produkt niedostępny

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Zamów telefonicznie
530 797 777
pn.-pt.: 10-17

Zapytaj o produkt:

Czajnik elektryczny 1,6 l Skyline Vario

Czajnik elektryczny 1,6 l Skyline Vario

Proszę podać tylko cyfry

* Pola wymagane

Anuluj 

Opis

Czajnik elektryczny 1,6 l marki WMF – zachwyca designem i funkcjonalnością!

Czajnik elektryczny SKYLINE VARIO o pojemności 1,6 l to produkt marki WMF. Niemiecki producent zadbał o najwyższą jakość zastosowanych materiałów, staranność wykonania, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Wymieniając zalety urządzenia, nie sposób pominąć nieprzeciętnego designu, którym wyróżnia się czajnik. Nietuzinkowa konstrukcja czajnika osadzonego na nowoczesnej stalowej podstawie będzie wspaniałą dekoracją każdej kuchni i wizytówką eleganckiego domu!

Czajnik marki WMF charakteryzuje się:

  • Łatwością użytkowania. Czajnik o dużej pojemności pozwala szybko zagotować wodę dla dużej ilości osób. Wyposażony jest w wyjmowany filtr, który zatrzymuje osad z wody i jest łatwy w czyszczeniu. Urządzenie posiada zewnętrzny wskaźnik umożliwiający kontrolę ilości wody w czajniku oraz wygodną kauczukową rączkę. Dla pełnego komfortu użytkowania możliwe jest otworzenie czajnika przy użyciu jednej ręki (po naciśnięciu przycisku znajdującego się w pokrywie).

  • Szeroką funkcjonalnością. Urządzenie wyposażone zostało w 5 poziomów temperatury, która umożliwia przygotowanie wody w temperaturze odpowiedniej do wybranego napoju. Woda zagrzana do temperatury 70 stopni Celsjusza będzie odpowiednia do zielonej herbaty, a o temperaturze 90 stopni do herbaty białej. Czajnik pozwala również ustalić temperaturę wody na 60, 80 i 100 stopni Celsjusza. Bardzo przydatną funkcją czajnika, która z pewnością zadowoli niejednego użytkownika, jest możliwość podtrzymywania temperatury. Po uruchomieniu odpowiedniej funkcji (KEEP WARM) zagotowana woda będzie idealna do użycia nawet po 20 minutach!

  • Starannym wykonaniem. Czajnik i podstawa wykonane zostały ze stali nierdzewnej CROMARGAN i wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Nowoczesny i elegancki design doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Czajnik wyposażony jest w system umożliwiający chowanie kabla do podstawy. Postawiony na blacie w kuchni będzie wspaniałą ozdobą wnętrza!

  • Bezpieczeństwem użytkowania. Czajnik posiada wygodną antypoślizgową rączkę umożliwiającą pewne trzymanie czajnika, a stabilna płaska podstawa urządzenia pewnie przylega do blatu. Czajnik wyposażony został również w szereg zabezpieczeń, które zwiększają komfort użytkowania. Ochrona przed przegrzaniem, wbudowana grzałka, suchobieg, automatyczne zatrzymanie wrzenia i blokada pokrywy to mechanizmy pozwalające zachować bezpieczeństwo po uruchomieniu czajnika nawet w chwilach nieuwagi lub zapomnienia.

  • Urządzenie o mocy: 220–240 V~, 50/60 Hz, 2500–3000 W.

Czajnik z kolekcji SKYLINE doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Może być również niebanalnym upominkiem dla bliskiej osoby!

Materiał: stal nierdzewna Cromargan®, tworzywo sztuczne
Wymiary: 20,5 x 15,5 x 26,5 cm

Szczegóły produktu
413110021
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się