Zestaw do Partyclette ToGo, dąb

Kod produktu:
BO-852042
Marki:
Czas wysyłki: 1-3 dni
Dostawa od 12.90 zł
Darmowa dostawa od 100 zł
-10% 79,90 zł
71,91 zł

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Zamów telefonicznie
530 797 777
pn.-pt.: 10-17

Zapytaj o produkt:

Zestaw do Partyclette ToGo, dąb

Zestaw do Partyclette ToGo, dąb

Proszę podać tylko cyfry

* Pola wymagane

Anuluj 

Opis

Zestaw do PARTYCLETTE – skuteczny sposób na urozmaicenie domowego przyjęcia!

Zestaw do PARTYCLETTE to propozycja marki BOSKA. Produkt pozwala na łatwe i szybkie (w zaledwie 4 minuty) przygotowanie RACLETTE w domowych warunkach. Jest to doskonały sposób na wzbogacenie wieczoru i wzbudzenie zainteresowania wśród domowników i gości!

W skład kompletu wchodzą metalowa patelnia z uchwytem, drewniana podstawa, łopatka ułatwiająca serwowanie oraz 3 podgrzewacze. Zestaw wykonany został z naturalnego drewna dębowego i metalu.

Sposób użycia zestawu do Partyclette

Przed nałożeniem prostokątnej podstawy należy rozchylić boki podstawy i przytrzymując delikatnie wsunąć patelnie. W trakcie użytkowania zestawu nie należy podnosić, a patelni zdejmować. W trakcie użytkowania należy zadbać o bezpieczeństwo, pamiętając, że pod patelenką płonie ogień, a wszystkie elementy zestawu się nagrzewają. Do serwowania RACLETTE należy używać załączonej łopatki (delikatnie zsuwając ser). Produkt przeznaczony jest do mycia ręcznego. Drewniane elementy zaleca się przecierać wilgotną ściereczką.

Materiał: metal, drewno dębowe
Wymiary: wymiary metalowej patelni: długość z uchwytem 32 cm, długość bez uchwytu 18 cm, szerokość 8,5 cm; wymiary powierzchni do topienia sera szerokość 7,5 cm, długość 15 cm; wymiary podstawy: wysokość 5 cm, długość 18,5 cm, szerokość 8,5 cm; wymiary łopatki: długość 13,2 cm, szerokość 5 cm

Szczegóły produktu
BO-852042
7 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się