Patelnia żeliwna grillowa - okrągła

Kod produktu:
KCCIRD
Marki:
Czas wysyłki: 1-3 dni
Darmowa dostawa
106,00 zł

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Zamów telefonicznie
530 797 777
pn.-pt.: 10-17

Zapytaj o produkt:

Patelnia żeliwna grillowa - okrągła

Patelnia żeliwna grillowa - okrągła

Proszę podać tylko cyfry

* Pola wymagane

Anuluj 

Opis
Patelnia grillowa - niezbędne narzędzie w walce o dobrą sylwetkę. Wygodna, poręczna i trwała - patelnia w 100% żeliwna w wersji grillowej. Na jej powierzchni można zdrowo przyrządzać potrawy z użyciem mniejszej ilości tłuszczu. Przyrządzana żywność nabiera wspaniałego aromatu, a podana na talerzu ma smakowite grillowe ślady przypieczenia. Patelnia posiada dziubek na jednej z bocznych ścianek umożliwiający szybkie usuwanie zebranego z potrawy tłuszczu.

Żeliwo bardzo długo utrzymuje ciepło, co – po nagrzaniu – pozwala na mniejsze zużycie energii, a potrawy serwowane na stół pozostają długo gorące. Patelni można używać na wszystkich rodzajach kuchenek (także na indukcyjnych) oraz w piekarnikach do 200 stopni Celsjusza - naczynie, włącznie ze zintegrowaną rączką, wykonane jest w 100% z żeliwa. Patelnię należy myć ręcznie ciepłą wodą przy użyciu zmywaka lub szczotki. Po umyciu naczynie należy wytrzeć do sucha, a następnie delikatnie natrzeć olejem. Sposób konserwacji - na nalepce dołączonej do patelni.
 
Materiał: żeliwo
Wymiary: średnica (zew.) mierzona z dzióbkami 26,5 cm, średnica dna 21 cm, długość patelni z rączką 36 cm, wysokość patelni 4,5 cm
Kolor: czarny
Szczegóły produktu
KCCIRD
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się