Patelnia grillowa żeliwna emaliowana Panini, jesienna jarzębina

Kod produktu:
4380-08
Marki:
Czas wysyłki: 1-3 dni
Darmowa dostawa
-10% 499,00 zł
449,10 zł

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Zamów telefonicznie
530 797 777
pn.-pt.: 10-17

Zapytaj o produkt:

Patelnia grillowa żeliwna emaliowana Panini, jesienna jarzębina

Patelnia grillowa żeliwna emaliowana Panini, jesienna jarzębina

Proszę podać tylko cyfry

* Pola wymagane

Anuluj 

Inne kolory
Opis

Patelnia grillowa żeliwna emaliowana Panini, jesienna jarzębina. W jesienny wieczór wpadną do Was znienacka przyjaciele, zziębnięci i trochę przemoczeni. Wypada podać coś na ciepło. Co zrobić? ...panini na patelni Chasseur! Panini – czyli zgrzewane kanapki po włosku! Smakują zarówno na ciepło jak i na zimno. Mogą być zarówno śniadaniem dla dzieciaków jak i dla dorosłych. Mogą być świetną przekąską w pracy czy w szkole. Mogą być także pożywnym posiłkiem na kolację. Wszystko zależy od składników, których użyjemy i pory dnia o której mamy na nie ochotę. Każdemu kęsowi będzie towarzyszył uśmiech wasz i waszych przyjaciół.

Patelnia Panini idealna do grillowania mięs, ryb i innych dań z Panini obustronnie w tym samym czasie. To wyjątkowe naczynie w kształcie prostokąta w całości wykonane z żeliwa, emaliowane, posiada pokrywkę o grubo żebrowanej formie grillowej dzięki której potrawa mocno dociśnięta z góry jest przygotowywana w wysokiej temperaturze. Ten podwójny grill nadaje się do wszystkich typów kuchenek, także indukcyjnych, piekarników – jego uchwyt wykonany z bakelitu odporny na temperaturę do 220°C.

Podgrzej pustą patelnię Panini z pokrywką umieszczoną na palniku o średniej mocy przez ok. 10 minut. Jeśli jest to płyta indukcyjna, należy zwiększać dopływ ciepła stopniowo (nie doprowadzając do maksymalnej mocy) ponieważ zbyt szybkie podgrzanie żeliwa może doprowadzić do jego uszkodzenia. Następnie natrzyj oliwą patelnię i pokrywkę zachowując przy tym ostrożność aby się nie poparzyć. Włóż potrawę do naczynia Panini dociskając pokrywką, jeśli konieczne.

Wymiary: wymiary zewnętrzne: 36 x 29 x 7,5 cm (wymiary zewnętrzne to maksymalne rozmiary przedmiotu, mierzone z pokrywkami, wylewkami, uchwytami itp.), wymiary części 'czynnej': 29 x 21 cm
Materiał: żeliwo pokryte emalią, uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego (bakelitu) odporność do 220°C
Gwarancja: 10 lat
Kolor: jesienna jarzębina

Szczegóły produktu
4380-08
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się