Lechuza

Lechuza to niemiecki producent oferujący nowoczesne donice do kwiatów, które cechuje doskonała jakość wykonania i duża uniwersalność. Firma Lezucha posiada duży wybór donic wewnętrznych, ogrodowych oraz akcesoriów do donic. Dzięki starannie dobranej palecie kolorów i lakierów, od matowych metalicznych po lakiery o wysokim połysku, donice ogrodowe marki Lechuza w pełni zaspokoją Państwa potrzeby. Donice Lechuza można stosować wewnątrz budynków lub na zewnątrz co daje nieograniczone możliwości pięknych aranżacji.

Donice te występują w kilkunastu modelach, rozmiarach i kolorach dzięki czemu z łatwością można je dobrać do swoich i naszej rośliny potrzeb. Zintegrowany system nawadniania, który posiadają donice Lechuza nawadnia kwiat nawet do kilkunastu tygodni w takiej częstotliwości jaka jest roślinie potrzebna. Donice są odporne na działanie rożnego rodzaju kwasów oraz na niepożądane działanie promieni UV. Wszystkie donice posiadają gwarancję producenta i są dostosowane do rozmaitych warunków pogodowych, nawet do temperatur sięgających minus 30 st. Celcjusza.

Co wyróżnia donice Lechuza?

  1. trwałość - polipropylen pokryty lakierem,
  2. odporność - na wahania temperatury, warunki pogodowe, promienie UV,
  3. wysoka jakość produkcji - made in germany,
  4. zintegrowany system nawadniania roślin,
  5. uniwersalność - kilkanaście rozmiarów, kolorów, modeli, donice zewnętrzne i wewnętrzne.

Zobacz system nawadniania donic Lechuza.

Wszystkie zdjęcia wykorzystane na stronie sklepu do prezentacji oferty są własnością producenta donic Lechuza, firmy Geobra Bramdstaetter GmbH & KG. Co z Niemiec kopiowanie i używanie ich bez zezwolenia jest zabronione.

Cena
Sortuj według
w sposób

Wyświetlam produkty 1 - 20 / 332

Przejdź do strony
12345 ..17