Klej montażowy 13 g ZACK
  • Cena promocyjna
  • Klej montażowy 13 g ZACK

Klej montażowy 13 g ZACK

Kod produktu: 30004
76.00 zł 70.70 zł
-7%
Czas wysyłki: 1-5 dni
Dostawa od 12.90 zł
Darmowa dostawa od 100.00

Masz pytania odnośnie produktu?
Zapytaj o produkt

Zamów telefonicznie
530 797 777
pn.-pt.: 10-17

Zmień rozmiar:

Klej montażowy jest użytecznym produktem przeznaczonym do montażu akcesoriów Zack. Nie musisz już używać tradycyjnych kołków rozporowych i wiertarki niszcząc strukturę ściany. Klej montażowy zapewnia solidne przymocowanie akcesorium do powierzchni bez ingerowania w jej strukturę. Jedno opakowanie zawiera 13 g kleju.  

Sposób użycia:

System montażu ZACKMount można stosować na szerokiej gamie podłoży bez konieczności wiercenia otworów. Podłoże powinno być mocne, stabilne. Powierzchnia może być szorstka lub gładka np. płytka ścienna, kamień, beton, szkło, płyty laminowane, metal i większość plastików. Montaż można przeprowadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Systemu montażu ZACKMount nie należy stosować na powierzchniach słabych i niestabilnych takich jak tapeta, gips, tynk, farba itd. W przypadku powierzchni plastikowych może być konieczne oczyszczenie powierzchni z chemicznych pozostałości procesów produkcyjnych. System ZACKMount nie jest odpowiedni do zastosowania na powierzchniach wykonanych z PE /polietylen/, PP /polipropylen/, PTFE /politetrafluoroetylen/ oraz Teflon. W przypadku powierzchni nie wymienionych w instrukcji przed przyklejeniem produktu należy bezwzględnie wykonać test kleju. Montaż przy użyciu systemu ZackMount należy przeprowadzić w temperaturze od +5 ºC do +40 ºC.

Klejenie 

1. WAŻNE. Namoczyć drewniany patyczek w wodzie.
2. Otworzyć okrągłą pokrywkę prostokątnego pojemnika uważając aby nie wysypać zawartości.
3. Wycisnąć zawartość tubki do prostokątnego pojemnika.
4. Dokładnie wymieszać oba składniki. Mieszać należy do uzyskania jednolitej konsystencji.
5. Przykleić plastikowy dystans /koło lub prostokąt/ znajdujący się w opakowaniu produktu lub adaptera ZACK do powierzchni montażowej na produkcie.
6. Używając drewnianej szpatułki nałożyć odpowiednią ilość kleju na powierzchnie montażową produktu.
7. Przyłożyć klejony produkt do miejsca montażu. Miejsce montażu musi być stabilne, odkurzone, czyste i w miarę konieczności odtłuszczone. W ciągu 15 minut można korygować ustawienie klejonego elementu.
8. W większości przypadków produkt można zamontować po upływie 3-5 godzin od przyklejenia. Pełną wytrzymałość klej osiąga po 72 godzinach.

Usuwanie kleju

Po usunięciu kleju z większości powierzchni system ZACKMount nie powinien pozostawić śladu po montażu.
1. Użyć kombinerek lub płaskich narzędzi do oderwania produktu od ściany. Uprzednio w miarę możliwości naciąć klej uważając aby nie zniszczyć powierzchni do której zamontowany jest produkt.
2. Pozostałości kleju ostrożnie usunąć przy pomocy szpachelki. Jeśli jest to konieczne użyć alkoholu i twardej szczotki.
3. Na delikatnych powierzchniach można zastosować preparat do usuwania silikonu.

UWAGA!

W przypadku kontaktu ze skórą umyć miejsce kontaktu mydłem pod bieżącą wodą. W przypadku kontaktu kleju z oczami płukać oko kilka minut pod bieżąca wodą nie zamykając oka oraz skonsultować się z lekarzem. Trzymać produkt z daleka od dzieci.

Te produkty
mogą Cię zainteresować
Pozostałe produkty
z tej kategorii
Obniżka 7%
92.10 zł
  • Cena promocyjna
Obniżka 8%
1197.80 zł
  • Cena promocyjna
  • Darmowa dostawa
Obniżka 7%
92.10 zł
Produkt niedostępny
  • Cena promocyjna
Obniżka 8%
91.10 zł
  • Cena promocyjna
Obniżka 8%
28.80 zł
  • Cena promocyjna