Pompka do wina z korkiem i nalewakiem 3 w 1

Kod produktu:
VV-06804606
Marki:
Wysyłka do 24 h
Dostawa od 12.90 zł
Darmowa dostawa od 100 zł
-10% 94,90 zł
85,41 zł

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Zamów telefonicznie
530 797 777
pn.-pt.: 10-17

Zapytaj o produkt:

Pompka do wina z korkiem i nalewakiem 3 w 1

Pompka do wina z korkiem i nalewakiem 3 w 1

Proszę podać tylko cyfry

* Pola wymagane

Anuluj 

Opis

Pompka do wina z korkiem i nalewakiem 3 w 1 - nalewanie, hermetyczne zamknięcie i próżniowe przechowywanie wina - koniec z wyjmowaniem korków, nakładaniem nalewaków, pierścieni przeciw kapaniu itp. Połączenie korka próżniowego do butelek z nalewakiem to unikalne, praktyczne i eleganckie rozwiązanie w świecie akcesoriów do wina.

Pompka próżniowa do korka z nalewakiem działa na tej samej zasadzie jak pozostałe pompki próżniowe Vacu Vin, pozwala usunąć powietrze z otwartej butelki wina, co opóźnia jego proces utleniania a wino zachowa swój smak oraz aromat nawet przez kilka kolejnych dni. Osiągnięcie próżni jest sygnalizowane charakterystycznym „kliknięciem” przy wypompowaniu powietrza z butelki. Kiedy je usłyszysz należy zaprzestać pompowania. Kliknięcie oznacza, że całe powietrze zostało wypompowane. 

Korek próżniowy z nalewakiem do wina pozwala za każdym razem perfekcyjnie podać wino bez jego rozlewania. Został on tak zaprojektowany, aby zapobiec kapaniu przy serwowaniu a nadmiar wina powrócił z powrotem do butelki. Wysoki połysk, przezroczysty materiał, nadaje mu elegancki wygląd. Pociągnięcie przycisku o długim trzonie w górę otwiera korek, dzięki czemu jest on gotowy do serwowania. Gumowa uszczelka zapewnia idealne dopasowanie do szyjki butelki. Pasuje do większości butelek z korkiem lub nakrętką. Delikatne wciśnięcie przycisku powoduje szczelne zamknięcie butelki, jeśli teraz użyjesz pompki do wina i usuniesz powietrze z butelki to będziesz mógł cieszyć się aromatem twojego ulubionego wina znacznie dłużej. To sprytne a zarazem eleganckie urządzenie do serwowania i próżniowego przechowywania wina, które pozwoli ci zachować pełnię smaku na dłużej.

Wymiary pompki: wysokość 14 cm, długość 8 cm, szerokość 8 cm
Wymiary korka z nalewakiem: wysokość 8 cm, długość 4 cm, szerokość 3,5 cm

 

Szczegóły produktu
VV-06804606
7 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się