Zestaw do podawania wina dla profesjonalistów - 7 elementów

Kod produktu:
VV-69002606
Marki:
Wysyłka do 24 h
Darmowa dostawa
-10% 179,90 zł
161,91 zł

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Zamów telefonicznie
530 797 777
pn.-pt.: 10-17

Zapytaj o produkt:

Zestaw do podawania wina dla profesjonalistów - 7 elementów

Zestaw do podawania wina dla profesjonalistów - 7 elementów

Proszę podać tylko cyfry

* Pola wymagane

Anuluj 

Opis

Zestaw do podawania wina dla wytrawnych znawców tego trunku. Akcesoria w tym zestawie zostały dobrane tak, by podnieść poziom podawania i smakowania wina na najwyższy poziom.

W skład zestawu wchodzą:

  • pompka próżniowa concerto z korkiem służy do usunięcia powietrza z otwartej butelki wina, co opóźni jego proces utleniania i trunek zachowa swój smak oraz aromat nawet przez kilka kolejnych dni.Użycie pompki jest bardzo proste. Otwartą butelkę wina należy zamknąć dołączonym korkiem próżniowym. Pompkę umieścić na korku i poruszać tłokiem aż do usłyszenia charakterystycznego dźwięku „klik”. Kliknięcie daje znać, że całe powietrze zostało wypompowane. Aby otworzyć butelkę wystarczy odchylić wypustkę na środku korka.
  • cooler do wina działa, jak lodowy płaszcz otulający butelkę. Chłodzenie przy pomocy coolera zajmuje nie więcej niż 5 minut. Zimno utrzymuje się przez kilka godzin.
  • korkociąg dźwigniowy profesjonalny w każdym calu. Oparty na mechaniźmie dźwigni wyciąga korek z butelki jednym, prostym ruchem. Aby otworzyć butelkę należy umieścić korkociąg na butelce i ścisnąć rączki razem. Następnie pociągnąć ramię korkociągu w dół, aby spirala weszła w korek i ponownie w górę, żeby wyciągnąć go z butelki.
  • przecinak do folii dzięki dwóm ostrzom, wykonanym ze stali nierdzewnej, wystarczy 1/2 obrotu by przeciąć folię otaczającą korek.
  • nalewak do wina specjalna konstrukcja ułatwia nalewanie wina, a także zapobiega kapaniu. Silikonowa uszczelka sprawia, że nalewak pewnie tkwi w butelce. Dzięki zastosowaniu elastycznego materiału nalewak dopasowują się do większości butelek.

Ten zestaw może być prezentem dla wielbiciela wina. Na pewno ucieszą go profesjonalne akcesoria do otwierania i podawania wina.

Szczegóły produktu
VV-69002606
7 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się