Nawadnianie 0
Nawadnianie

Rośliny potrzebują trzech podstawowych rzeczy, aby rosnąć i dobrze się rozwijać: dużo światła słonecznego, gleba pełna składników odżywczych i naturalnie woda. Pokażemy Ci, jak prosta może być pielęgnacja roślin! Podlewanie roślin nie zawsze jest łatwe. Podlejesz je za mało, a wyschną; podlejesz zbyt mocno i ryzykujesz przelaniem. Właśnie dlatego Lechuza posiada inteligentny system nawadniania, który pozwala roślinom otrzymywać dokładnie taką ilość wody, jakiej potrzebują. Inteligentny system nawadniania Lechuza imituje naturalne środowisko dla roślin. Podłoże roślinne LECHUZA-PON wspiera rośliny i dostarcza im wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Reguluje również dopływ wody do korzeni, dzięki czemu roślina zawsze otrzymuje odpowiednią ilość wody bez ryzyka przelania.
Wspaniałe rośliny, które kwitną!
Nawet jeśli nie masz ręki do kwiatów system nawadniania pozwala cieszyć się obfitością zielonych liści i kolorowych kwiatów, zgodnie z zamierzeniami natury. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że po przesadzeniu w zbiorniku jest wystarczająca ilość wody.

Podlej raz, a potem usiądź i zrelaksuj się! Zbiornik na wodę w systemie nawadniającym można łatwo napełnić z zewnątrz. Wskaźnik poziomu wody zawsze informuje Cię o ilości wody w donicy. A kiedy zbiornik jest pełny, można usiąść i zrelaksować się, a nawet pojechać na wakacje. Twoje rośliny otrzymają tyle wody, ile potrzebują.

 

Jak działa system nawadniania w donicach Lechuza.

 

Klasyczny system:
Po prostu umieść roślinę z LECHUZA-PON w wkładzie do sadzarki lub bezpośrednio w sadzarce. Po fazie wzrostu Twoja roślina otrzyma całą potrzebną wodę ze zbiornika.
Sadzenie: przykryć separator dostarczonym podłożem LECHUZAPON. Umieść roślinę i LECHUZA-PON w donicy i wypełnij sadzarkę ziemią lub substratem LechuzaPon.
Faza wzrostu Przez następne 12 tygodni, kontynuuj podlewanie rośliny tak jak zwykle, wlewając wodę bezpośrednio na podłoże. Po zakończeniu fazy wzrostu roślina jest w stanie sama o siebie zadbać. Po fazie wzrostu, podczas podlewania rośliny należy napełniać zbiornik wodą przez szyb wodociągowy, aż wskaźnik poziomu wody wskaże „max”. Teraz Twoja roślina zadba o siebie sama. Jeśli wskaźnik poziomu wody wskazuje „min”, oznacza to początek „fazy suchej” instalacji; ta faza może trwać od 2 do 10 dni *. Po każdej fazie suszenia uzupełnij zbiornik wody do „max”. przez szyb doprowadzający wodę.

12

Najlepsze rozwiązanie w małych donicach:

 knot

Knoty do wbijania ze sznurkiem idealnie pasują do: CUBE Color 14, CUBE Color 16, CUBE Color Triple, CUBE Glossy 14, CUBE Glossy 16, CUBE Glossy Triple, CANTO Stone 14, donicy i torby YULA, OJO.

System MAXI CUBI:

opisknot

Płytka do sadzenia Lechuza:

plytka

Płytka jako dodatkowy element dostosowany jest do donic: CUBE Color 14 i 16, CUBE Color/Glossy Triple, CUBE Glossy 14 i 16, CANTO Stone 14, donicy YULA, OJO.

woda

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium