Aby dodawać produkty do przechowalni musisz być zalogowany

Producenci

Zestaw młynków do soli i pieprzu FIDJI 15 cm czarny

Wysyłka w: 1-3 dni
Cena: 413,10 zł

Cena regularna: 459,00 zł

413.10
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 413,10 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Peugeot
Kod produktu: PG-2-17132

Opis

Zestaw młynków do soli i pieprzu FIDJI 15 cm czarny  PEUGEOT

Kolekcja FIDJI to piękne połączenie drewna bukowego w matowym, ciemnym kolorze z nowoczesną, minimalistyczną i „chłodną” stalą. Smukły kształt i finezyjne zwężenie podkreśla lekkość kształtu i sprawia, że użycie jest niezwykle wygodne. Młynki tej serii można dowolnie komponować w ramach dostępnych wymiarów i wariantów kolorystycznych.

Młynki firmy PEUGEOT używane są w kuchniach na całym świecie od blisko 200 lat stając się ikoną francuskiej kuchni. Większość cyklu produkcyjnego odbywa się w fabryce PEUGEOT w Quingey znajdującej się w departamencie Doubs w Burgundii. Dzięki pełnej kontroli produkcji mechanizmy mielące młynków objęte są dożywotnią gwarancją.

W młynkach Peugeot używane są autorskie mechanizmy mielące dedykowane do różnych rodzajów przypraw. Młynki do soli mogą służyć do mielenia soli grubej, morskiej i kamiennej o granulacji do 4 mm. Młynki do pieprzu wyposażone są w specjalny mechanizm o spiralnym kształcie żaren, gwarantującym optymalne wprowadzanie ziaren i ich mielenie (granulacja ziaren do 6 mm). Ustawienie grubości mielenia w młynkach PEUGEOT może odbywać się bądź poprzez tradycyjną płynną regulację dzięki dokręcenie pokrętła w górnej części korpusu, bądź w przypadku młynków z mechanizmem uSelect, przez wybór jednego z 6 stopni grubości mielenia.

Odpowiedzialna proekologiczna polityka firmy Peugeot sprawia, że drewno używane do produkcji młynków posiada certyfikat PEFC, i w większości pochodzi z lokalnych lasów regionu Franche-Comte a do malowania korpusów używane są wyłącznie farby bezrozpuszczalnikowe przyjazne dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Cechy produktu

  • drewno bukowe
  • stal nierdzewna
  • guzik z symbolem Lwa pozwala na regulację grubości
  • wysokość: 15
  • kolor: czarny

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium