Producenci

Patelnia do naleśników śr. 30 cm CHOC RESTO INDUCTION

Wysyłka w: 1-3 dni
Cena: 324,00 zł

Cena regularna:

324.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: DE BUYER
Kod produktu: D-8485-30

Opis

Patelnia do naleśników śr. 30 cm CHOC RESTO INDUCTION DE BUYER

Profesjonalna patelnia o średnicy 30 cm z niskimi ściankami do robienia naleśników i ich łatwego obracania dzięki właściwościom nieprzywierającym. Ponieważ patelnia jest wykonana z bardzo grubego aluminium 4 mm, bardzo szybko się nagrzewa i oddaje ciepło, zarówno na dnie jak i po bokach. Jednocześnie chroniąc powłokę przez przegrzaniem. Idealna do przygotowania potraw w temperaturach do 250 stC.  Plaster miodu na zewnętrznym dnie patelni wykonany jest ze stali nierdzewnej AISI 430 przyjazny dla indukcji. Wysokiej jakości powłoka nieprzywieralna PTFE składa się z 5 warstw, jest wolna od kwasów PFOA. Zapewnia odporność na przywieranie, optymalny poślizg.
Nitowany uchwyt jest odporny na wysokie temperatury. Ma zakrzywienie w stylu francuskim: dzięki temu prosty chwyt jest łatwy w obsłudze.

Wymiary:

Średnica 30 cm
Wysokość 1,5 cm
Grubość ścianki 4 mm
Waga 1 kg

Wskazówki użytkowania:

Nie zostawiaj pustej patelni na źródle ciepła.
Unikaj szoków temperaturowych.
Nie używaj metalowych przedmiotów na powłoce non-stick.
Myj ręcznie miękką gąbką.
Do wszystkich płyt grzewczych.

Cechy produktu:

  • aluminiowy korpus
  • 5-warstowa powłoka non-stick
  • wzmocnione dno
  • nadaje się do wszystkich płyt grzewczych, także indukcyjnych
  • stalowy, nitowany, wyprofilowany uchwyt aby zwiększyć komfort użytkowania
  • niskie ścianki ułatwiające odwrócenie oraz zsunięcie naleśnika
  • możliwość stosowania w piekarniku: maksymalna temperatura 200°C przez 10 min
  • średnica dna: 22 cm
  • należy myć ręcznie nierysującą gąbką
  • wyprodukowana we Francji

DEBUYER to francuska marka, która od ponad 180 lat zajmuje się produkcją niezawodnych i ekskluzywnych artykułów niezbędnych w każdej kuchni. W ofercie znajdują się garnki i patelnie zarówno stalowe jak i żeliwne z powłoką non-stick oraz wyjątkowa linia produktów z miedzi PRIMA MATERA. Pełen asortyment akcesoriów cukierniczych jest również domeną firmy - formy do pieczenia, maty silikonowe, rózgi, pędzle, łopatki, dyspensery, sita - często w autorskich innowacyjnych rozwiązaniach. Ofertę uzupełniają mandoliny, krajalnice, obieraki i wydrążacze. Wartym podkreślenia jest również fakt, że całość produkcji odbywa się we Francji. Produkty DEBUYER to idealny wybór dla wszystkich, którzy pragną korzystać z profesjonalnych produktów we własnej kuchni.

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium